Sekretäride päeva konverents Tallinnas

Sekretäride päeva
 • konverents
Tallinnas

20. APRILL KELL 10.00-18.00
* Kümmet ettekannet oma ala asjatundjatelt * 30le eelregistreerunud kunstihuvilisele ekskursiooni
KUMUs 
giidi saatel * Parima kolleegi valimisel osalemist ja võimalust
võita kolleegipreemia 2016 * Kõigil võimalust iseseisvalt KUMU näitusi külastada *
Meelelahutust ja väärikaid kingitusi koostööpartneritelt

Head juhid!

Aprillikuus toimuvatel Sekretäride päevale pühendatud konverentsidel Tallinnas ja Tartus anname ühele Põhja- Eesti ja ühele Lõuna- Eesti sekretärile, assistendile või juhiabile tunnustava KOLLEEGIPREEMIA koos väärtusliku auhinnaga.

Andke oma heale kolleegile, tublile sekretärile, assistendile, juhiabile või mõnda teist ametinimetust kandvale bürootöötajale võimalus võita kolleegipreemia ja andke meile temast teada!

Tunnustage inimest, kes on andnud olulise panuse teie organisatsiooni arendamisele professionaalse, eesmärgipärase ja tulemusliku töö kaudu ning on samal ajal olnud eeskujulikuks kolleegiks teile kõigile!

Lõuna- Eesti kolleegipreemia antakse üle 19. aprillil hotellis Dorpat toimuval Sekretäride päeva konverentsil ja Põhja- Eesti kolleegipreemia antakse üle 20. aprillil KUMUs toimuval Sekretäride päeva konverentsil.

Lisaks väärikale tiitlile ootab võitjat eeloleval suvel toimuv Tallinki kruiis kahele Visbysse. Kruiisilaev Baltic Queen viib hingematvalt kauni loodusega muinasjutulisele Gotlandi saarele, mis sobib puhkuseks kogu perele. Võitjat ootab kruiis kahele inimesele Tallinn-Visby-Tallinn, hommiku- ja õhtusöögid ning saareekskursioon.

Auhinna kohta lugege palun lähemalt SIIT

Kandidaate ootame üles seadma kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, ühest asutusest võib kandideerida ka mitu inimest!

Kandidaadi esitamiseks palume edastada vabas vormis taotlus, mis sisaldab:

 1. taotluse esitaja nimi ja kontaktandmed
 2. kandidaadi nimi, amet, tööstaaž antud ametikohal ja töökoht koos
  kandidaadi kontaktandmetega
 3. kandidaadi sobivuse põhjendus vabas vormis, sh:
 • Missugune on kandidaadi isiklik panus teie ettevõtte arengus;
 • Missugused on tema esiletõstmist väärivad oskused, teadmised ja hoiakud,
  mõju teistele organisatsiooni liikmetele (konkreetsed näited ja juhtumid)
 • Mida on teistel organisatsiooni liikmetel temalt õppida

Konkursi taotlusi saab esitada kuni 30. märtsini 2016 (k.a) 

Taotlusvormi(d) palume saata vabas vormis e-posti teel:
E-post: kontakt@tkkk.ee

Lisainfo telefonil 6 77 50 90

Sekretäride kolleegipreemia konkursi komisjoni kuuluvad kõik sekretäride päeva konverentsidel osalejad! Kõigil on võimalus hääletada oma lemmiku poolt! Kõigile konkursil osalejatele ja nende esitajatele osalemine konverentsidel TASUTA!

20. aprill kell 10.00-18.00
KUMU Kunstimuuseum
Valge tn 1, Tallinn
E-mail: academy (at) academy.ee
Telefon: +372 6619 500 Mobiil: +372 5384 1088
Tavahind a` 169 € (käibemaksu ei lisandu)
sisaldab konverentsivastuvõttu 19.04 ja konverentsipäeva 20.04

Soodushind kuni 31.01 registreerujatele a` 139 € 
Hinna sees toitlustus, paberkandjal konverentsimaterjalid, meelelahutus ja kunstimuuseumi külastus

KOOSTÖÖPARTNERID JA TOETAJAD

Konverentsi  toetajateks on ajakiri MARI,GLOBAL BEAUTY ja KUMU

Konverents 20.04.2016 kl 09.00-16.30

Registreerimine ja tervitusjoogid meeleoluka muusika saatel
Päeva moderaator on Märt Treier, ajakirjanik ja meediapersoon, vt lähemalt treier.ee

Märt Treier

Ajakirjanik ja meediapersoon

Märt-TreierLektor Märt Treier on 20 aastat tegutsenud tegevajakirjanikuna nii pressis, raadios kui televisioonis, samuti on ta õpetanud viimased viis aastat meediasuhteid Estonian Business Schoolis (EBS).  2014-2015 aasta õppejõutöö eest pälvis ta Eesti ainsa erakõrgkooli parima külalislektori tiitli. Vaadake ka www.treier.ee

sellest räägib Flowtime visionäär ja asutaja Klaas-Jan Reincke

Klaas-Jan Reincke

Flowtime asutaja

Klaas-Jan-ReinckeKlaas-Jan Reincke on Hollandist pärit juht, konsultant ja koolitaja, kes elab Eestis alates 2002. aastast. Pärast 19 aastat organisatsioonide analüüsi, hindamist ja nõustamist rohkem kui kahekümnes Euroopa riigis, müüs ta eelmisel aastal maha enda asutatud ja üle 10 aasta juhitud konsultatsioonifirma selleks, et täielikult pühenduda ühele teemale: töötajate sisemise motivatsiooni tõstmisele. Sadade organisatsioonide süvaanalüüs oli näidanud, et just see, kuivõrd inimesed on oma tööst haaratud eristab väga edukaid ettevõtteid päris headest.
Koostöös Tartu Ülikooli psühholoogide ja oma uue „nutika motivatsiooni“ ettevõtte Flowtime kaasasutajatega töötas ta välja uuendusliku meetodi, mis võimaldab igapäevaselt mõõta ja juhtida tööalast sisemist motivatsiooni, kasutades selleks „voo“ (i.k „flow“) kontseptsiooni. Lisaks voole on Klaas-Jani kõige populaarsemate koolitusteemade hulgas kaasav juhtimine ja haaratus.

sellest räägib armastatud koolitaja Guido Paomees

Guido Paomees

Koolitaja

Guido-PaomeesGuido Paomees on lõpetanud Tartu Ülikooli arhitektuuriajaloo erialal. Töötanud ajaloolasena ja Hiiu Maakonnaavalitsuse välissuhete- ja kultuurinõunikuna. Guido müügi-alane tegevus algas 1995. aastal kui Wm.Wrigley Co pakkus võimalust tegutseda Eesti müügiesindajana ja -juhina. Selle perioodi tulemuseks oli Eesti meeskonna loomine ja 5 aastaga turuosa suurendamine üle 50%. Aastatel 2000-2003 juhtis Guido regiooni direktorina Kesk-Aasis Uzbekistani, Turkmeenia, Kirgiisia ja Tadźikistani piirkonda. Euroopast oluliselt erinev keskkond andise hea kogemuse juhina edasi arenemiseks. Peale koolitaja-arendustegevuse tegeleb ta igapäevaselt endiselt müügitööga.
Guido on koolitusmaastikul aktiivselt tegev olnud alates aastast 2005. Ta teeb peamiselt müügi- ja meeskonnatöö ning enesearengukoolitusi ja pikemaajalisi ettevõttesiseseid arendusprojekte; seda nii eesti, vene kui inglise keeles. Alates 2007. aastast on Guido viinud EBSis läbi Professionaalse müügi kursust. Alates 2013. aastast on ta EBS Juhtimiskoolituse Keskuse Müügijuhi arenguprogrammi juhtivõppejõud ning EBSi Turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli korraline lektor.

ning leida ikka ja jälle jõudu ning energiat töistes ja kodustes asjades tasakaalu leidmisel, sellest räägib blogija ja koolitaja Kaido Pajumaa

Kaido Pajumaa

Koolitaja

Kaido-PajumaaKaido Pajumaa on endine Hansapankur ja ehitusettevõtja, kes peale pankroti üleelamist 2006. aastal oma elule uusi väljundeid otsima hakkas. Avastades enda juures kirjutamise oskuse käivitas ta 2008. aastal ühe Eesti populaarseima enesearenguportaali www.sisekosmos.ee, mille 500 loost 2014. aasta sügisel raamat “Jalutuskäigud sisekosmoses ilmus”. Koolitamisega tegeleb Kaido alates 2009. aastast, mil Sisekosmose lugejad enesearengu koolituste kohta huvi hakkasid tundma. 2011. aastast alates koolitab Kaido Motivaator.ee kaudu äriettevõtteid ja avalikke asutusi eelkõige kahel suunal – enesemotiveerimine ja mitterahaline motiveerimine. Motivaatori eesmärgiks on aidata inimestel oma tööst rohkem rõõmu tunda ja anda juhtidele lisaks palgale ka mitterahalisi motivatsioonimeetodeid selleks, et inimesed end töö juures väärtusliku, õnneliku ja kaasatuna tunneksid ning seeläbi rohkem oma töösse panustaksid

Lõunasöök
sellest räägib tehnoloogiaajakirjanik Hendrik Roonemaa

Henrik Roonemaa

Digimaailma asjatundja

Henrik Roonemaa on eesti infotehnoloogia spetsialist ja ajakirjanik. Teda on nimetatud ka arvutiajakirjanikuks. Mais 2004 liikus ta ajalehe Postimees majandustoimetuse toimetaja kohalt uudistetoimetuse juhatajaks. 2005 aastast kuni 2015. aastani oli ta ajakirja Digi peatoimetaja. Hetkel töötab tehnoloogiaajakirjanikuna ja on populaarse raadiosaate Digitund saatejuht.

sellest räägib Primend OÜ Teenuste juht  Tõnis Tikerpäe
sellest räägib ja lilleseadeid teeb Eesti floristikakooli juhataja Inno Joonas koos meeskonnaga

Inno Joonas

Eesti floristikakooli juhataja

Inno-JoonasInno Joonas on konsultant. Töötamaks organisatsioonides sisekoolitaja-konsultandina on ta läbinud sisekoolitaja-konsultandi väljaõppeprogrammi, omandanud NLP (neurolingvistiline programmeerimine) master practitioner’i taseme. Innol on aastatepikkune koolitajakogemus nii noorte kui täiskasvanutega.

kristallmaailma tutvustab Eesti tuntuim Kristalliteraapia õpetaja ning kristalliterapeut Kaia-Liisa Reinut

Selleks, et tänapäeva kiires elutempos ja pingerikkas ühiskonnas edukalt toimida, peame ise olema seesmiselt tasakaalus. Tasakaalu leidmine, eriti aga selle hoidmine võib osutuda aga oodatust keerulisemaks ning kohati isegi võimatuna tunduda. Siiski on olemas kaunis lihtsad võtted, kuidas me selles osas iseendid aidata saame, ilma et oleks vajadust välise abi järele. Üheks nendest viisidest on oma energiate puhastamine ja tasakaalustamie kristallide, mineraalide ja poolvääriskivide abil. Kuidas ja milliseid kristalle selleks kasutada ning neid ka igapäevaselt hooldada ja kuidas ning miks nad üldse inimeste peal toimivad, sellest juba lähemalt loengus.

Kaia-Liisa Reinut

Kristallterapeut

Kaia-Liisa-ReinutKaia-Liisa Reinut on Eesti tuntuim Kristalliteraapia õpetaja ning kristalliterapeut, kel on selles vallas kogemusi lapsepõlvest alates. Viimased 13 aastat (alates aastast 2002) on ta tegelenud sügavuti Reiki, Kristalliteraapia ning teiste teraapiavormide ja vaimsete õpetustega. Esimesena Eestis on talle antud Rahvusvahelise Tervendajate assotsatsiooni tervendaja sertifikaat.
Aastal 2009 avas ta koos abikaasaga Tallinnas Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS, kus lisaks Kristalliteraapiale, Kristalli-Reikile ja klassikalisele Reikile saab õppida ning kuulata põnevaid loenguid ja kursusi väga erinevatest vaimsetest valdkondadest. Aastal 2014 avati kauplus ka e-pood Kristallikeskus.ee ning on aastast 2010 korraldanud enesearendamise ja loodusteraapiate messi Sisemise Tarkuse Festival. Aastal 2015 ilmus Kaia-Liisa Reinuti kirjutataud „KRISTALLITERAAPIA I osa – praktiline käsiraamat kristallihuvilistele“
Kaia-Liisa Reinut on hariduselt ehitusinsener ning lisaks õppinud Turundust ja ärijuhtimist (dip. BM). Varasemalt on ta töötanud 17 aastat turunduse vallas erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes. Ehitusinseneri-õppe juurde kuulusid ka kursused geoloogiast ja hüdroloogiast.
Kristalliteraapiat on ta õppinud mitmel aastal Indias ja USA-s (kaugõppes) ning lisaks sellele täiendanud USA-s oma teadmisi ka gemmoloogia vallas.
Kaia-Liisa Reinut on alates 2009. aastast kanaldanud läbi kristallide ning seda teadmist kasutades on loonud ja pannud kursustena kirja Kristalliteraapia© I–IV astmed ning Seleniiditeraapia©, Kvartsiteraapia©, Kristallimassaaži© kui ka Kristalli-Reiki© I–IV astme kursused.
www.universus.ee
www.kristallikeskus.ee
www.sisemisetarkusefestival.ee

Kolleegipreemia 2016 võitnud sekretäri väljakuulutamine. Konverentsi peaauhinna väljaloosimine. Konverentsi lõpetamine
Päeva moderaator Märt Treier
KUMUs eelregistreerunutele giidi saatel või omal käel

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi konverentsi programmis ja ajakavas!


Konverentsile registeerimine

[[[["field4","equal_to","2"]],[["show_fields","field11,field9,field10"]],"and"],[[["field4","equal_to","3"]],[["show_fields","field11,field9,field10,field12,field13,field14"]],"and"],[[["field4","equal_to","4"]],[["show_fields","field11,field9,field10,field12,field13,field14,field15,field16,field17"]],"and"],[[["field4","equal_to","5"]],[["show_fields","field11,field9,field10,field12,field13,field14,field15,field16,field17,field18,field19,field20"]],"and"]]
1 Step 1
Registreeri:

Sekretäride päeva konverents Tallinnas

20.04.2016

Osalejate arv
Osalejate andmed
Arve saaja andmed
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Tasumine

Registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda N.G.Akadeemia OÜ arveldusarvele EE59220022106325909 Swedbank AS.

Loobumine

Konverentsist loobumise korral palume teatada sellest kirjalikult hiljemalt 21.03. Hilisemal loobumisel või teatamata jätmisel kuulub tasumisele 100% konverentsi maksumusest.

KOOSTÖÖPARTNERID JA TOETAJAD

Konverentsi  toetajateks on ajakiri MARI, GLOBAL BEAUTY ja KUMU